Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

COOPER&HUNTER PARTNEREM 4. FORUM MIASTECZEK POLSKICH

22.03.2024
COOPER&HUNTER PARTNEREM 4. FORUM MIASTECZEK POLSKICH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Erkul – wyłączny importer Cooper&Hunter w Polsce weźmie udział w 𝟰. 𝗙𝗼𝗿𝘂𝗺 𝗠𝗶𝗮𝘀𝘁𝗲𝗰𝘇𝗲𝗸 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵, które zostało zaplanowane na 11-12 września 2024 w Warszawie (Novotel Warszawa Centrum)

 

Forum Miasteczek Polskich to coroczne, wyjątkowe spotkanie kilkuset samorządowych liderów zarządzających małymi i średnimi miastami, którzy w szerokim gronie mają szansę rzeczowej dyskusji na tematy im najbliższe m.in. nurtująca obecnie kwestia zmiany klimatu czy rozwój zrównoważony, a także korzyściach wynikających z zastosowania ekologicznych rozwiązań grzewczych w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, to tematy, które przyciągają uwagę różnych środowisk.

 

Udział Cooper&Hunter Poland w tym wydarzeniu jest okazją do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu ekologicznych rozwiązań grzewczych oraz budowania partnerstw z lokalnymi społecznościami i władzami.

Baza wiedzy