Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Oczyszczacze
Produkty

Oczyszczacze

Oczyszczacze powietrza C&H to urządzenia najnowszej generacji, służące do filtracji powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, obiektach służby zdrowia, zakładach pracy. Zadaniem oczyszczacza C&H jest niemal całkowite zredukowanie powszechnych i niebezpiecznych zanieczyszczeń, występujących w powietrzu.

Jest to ważne ponieważ w zależności od miejsca zamieszkania lub pracy, powietrze we wnętrzu pomieszczenia może być nawet sto razy bardziej zanieczyszczone, niż powietrze na zewnątrz. Oczyszczacze C&H są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na wdychaniu lepszego i zdrowszego powietrza, w tym szczególnie dzieci, osób starszych, alergików, astmatyków i cierpiących na choroby dróg oddechowych.

Wybierz typ
Nawet 5 lat gwarancji!
Nawet 5 lat gwarancji

W urządzeniach marki Cooper&Hunter zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne sprawiające, że urządzenia są przyjazne środowisku, komfortowe, a przede wszystkim solidnie wykonane. Wysoka niezawodność urządzeń pozwala na udzielenie 5 lat gwarancji.

Gwarancja zapewniona jest na urządzenia marki Cooper&Hunter zakupione u autoryzowanego dystrybutora na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Baza wiedzy
Popup image