Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Klimatyzatory pokojowe
Produkty

Klimatyzatory pokojowe

Urządzenia dedykowane do chłodzenia i grzania głównie budynków mieszkalnych, ale także biur. Posiadają wbudowany moduł wifi w standardzie, jonizator plazmowy oraz filtry CH7 SKY.

Agregaty w jednostkach pokojowych są sterowane za pomocą wbudowanego mikroprocesora działającego przy użyciu technologii I- Action. Wirnik sprężarki po osiągnięciu wymaganej temperatury nie wyłącza się, lecz działa przy minimalnym zużyciu energii (40V/ godzinę).
Działanie to pozwala na oszczędność nawet 50% energii elektrycznej oraz wydłuża żywotność urządzenia do 10 lat. Funkcja I FEEL zapewnia Inteligentną kontrolę temperatury za sprawą czujnika wbudowanego w pilota. Czujnik odczytuje temperaturę otoczenia i precyzyjnie dobiera parametry klimatyzatora tak, aby zapewnić komfort użytkowania. Urządzenie dobiera tryb pracy najbardziej odpowiedni dla wskazanej temperatury.

Wybierz typ
Nawet 5 lat gwarancji!
Nawet 5 lat gwarancji

W urządzeniach marki Cooper&Hunter zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne sprawiające, że urządzenia są przyjazne środowisku, komfortowe, a przede wszystkim solidnie wykonane. Wysoka niezawodność urządzeń pozwala na udzielenie 5 lat gwarancji.

Gwarancja zapewniona jest na urządzenia marki Cooper&Hunter zakupione u autoryzowanego dystrybutora na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Baza wiedzy
Popup image