Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Technologie
Marka

Technologie

Cooper&Hunter zajmuje się innowacjami technologicznymi i rozwojem produktów zorientowanym na konsumentów, tworząc produkty spełniające najwyższe standardy jakości, zapewniając niezawodne, energooszczędne i opłacalne rozwiązania klimatyzacyjne.
Większość urządzeń HVAC firmy Cooper&Hunter jest wytwarzana w jednej z największych fabryk w Chinach, który charakteryzuje się najwyższym poziomem standardów jakości.
I-action

I-action

Urządzenia marki C&H są sterowane za pomocą wbudowanego mikroprocesora działającego przy użyciu technologii I-Action.

Wirnik sprężarki po osiągnięciu wymaganej temperatury nie wyłącza się, lecz działa przy minimalnym zużyciu energii (40V/ godzinę). Działanie to pozwala na oszczędność nawet 50% energii elektrycznej oraz wydłuża żywotność urządzenia do 10 lat.

Inteligentne odszranianie

Program aktywuje się jedynie wtedy, gdy jest to konieczne i tylko na czas niezbędny do odszronienia parownika. Powoduje to mniejszą utratę energii.
Inteligentne odszranianie
Funkcja I FEEL

Funkcja I FEEL

Inteligentna kontrola temperatury za sprawą czujnika wbudowanego w pilota. Czujnik odczytuje temperaturę otoczenia i precyzyjnie dobiera parametry klimatyzatora tak, aby zapewnić komfort użytkowania.

Urządzenie dobiera tryb pracy najbardziej odpowiedni dla wskazanej temperatury.

CH 7-SKY

Unikalna technologia CH 7-SKY oznacza 7 stopni oczyszczania powietrza: Kombinacja 3 filtrów spośród 7 typów filtrów: antybakteryjny, filtr z jonami srebra, filtr katechinowy, filtr chitynowy, filtr formaldehydowy, filtr fotokatalityczny oraz filtr z witaminą C, aby sprostać wymaganiom wielu użytkowników jednocześnie.

Taka funkcja nie występuje w żadnej innej jednostce, a dzięki niej powietrze będzie oczyszczone z kurzu i szkodliwych cząsteczek, jak również pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu i bakterii w powietrzu.

CH 7-SKY
Baza wiedzy
Popup image