Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Osuszacze
Produkty

Osuszacze

Pochłaniacze wilgoci domowe przeznaczone są do codziennego użytku domowego. Obniżają wilgotność powietrza zapobiegając wilgoci w domu oraz tworzeniu się grzyba na ścianie. Zastosowanie osuszaczy: Utrzymanie optymalnej wilgotności zapewnia wytrzymałość konstrukcji nośnych w takich obiektach, jak baseny, lodowiska, konstrukcje hydrotechniczne. Stosowanie osuszaczy zapobiega zaparowywaniu szklanych konstrukcji (okna, drzwi, szklane sufity) w budynkach administracyjnych i mieszkalnych. Osuszacze poprawiają jakość prac wykończeniowych przy remoncie mieszkań ze względu na wysuszenie bez odkształceń temperaturowych wykładzin podłogowych, ścian i sufitu.

Osuszacze Cooper&Hunter są stosowane do likwidacji skutków powodzi, jak również dla podsuszania nowych obiektów budowlanych. Ten rodzaj sprzętu usuwa wilgoć z powierzchni instrumentów muzycznych, soczewek fotograficznych i kamer wideo, wykładzin podłogowych. Osuszacze wydłużają czas przechowywania materiałów higroskopijnych:leków, detergentów, materiałów budowlanych i innych produktów sypkich. Osuszacze pomagają utrzymać niski poziom wilgotności w produkcji żywności i drewna, gumy i tworzyw sztucznych, obróbce wyrobów futrzarskich. Usuwając nadmiar wilgoci z pomieszczenia, osuszacze Cooper&Hunter zapewniają długie przechowywanie wyrobów papierowych i farbiarskich (książek, zdjęć etc.). Osuszacze Cooper&Hunter zachowują ładny wygląd ubrań i opakowań papierowych.

Nawet 5 lat gwarancji!
Nawet 5 lat gwarancji

W urządzeniach marki Cooper&Hunter zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne sprawiające, że urządzenia są przyjazne środowisku, komfortowe, a przede wszystkim solidnie wykonane. Wysoka niezawodność urządzeń pozwala na udzielenie 5 lat gwarancji.

Gwarancja zapewniona jest na urządzenia marki Cooper&Hunter zakupione u autoryzowanego dystrybutora na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Baza wiedzy