Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Klimatyzatory komercyjne
Produkty

Klimatyzatory komercyjne

Seria urządzeń komercyjnych C&H to idealne rozwiązania dla wymagających. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach biurowych, sklepowych, hotelach, jak i w miejscach o wysokich wymaganiach architektonicznych (sale konferencyjne czy budynki użyteczności publicznej). Systemy komercyjne zapewniają komfort użytkowania przez cały rok, zarówno w zakresie chłodzenia i grzania przy temperaturze zewnętrznej do -200C. Urządzenia można dowolnie dobierać, by jak najlepiej dopasować je do stylu pomieszczeń, w których są montowane.

Dostępnych jest pięć typów urządzeń komercyjnych C&H: kasetonowe, przypodłogowo-podsufitowe, kanałowe w zakresie wydajności od 3,5kW do 16kW, Konsole od 2,5kW do 5kW. Nowością są urządzenia kanałowe wysokiego sprężu w zakresie od 20kW do 40kW. Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego, wszystkie urządzenia marki Cooper & Hunter spełniają wymagania Unijnej Dyrektywy ErP. Zastosowanie w urządzeniach sprężarki inwerterowej umożliwia znaczną oszczędność energii, nie zmniejszając przy tym wydajności pracy. Zmienna praca sprężarki pozwala na precyzyjne utrzymywanie określonej temperatury w pomieszczeniu.

Wybierz typ
Nawet 5 lat gwarancji!
Nawet 5 lat gwarancji

W urządzeniach marki Cooper&Hunter zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne sprawiające, że urządzenia są przyjazne środowisku, komfortowe, a przede wszystkim solidnie wykonane. Wysoka niezawodność urządzeń pozwala na udzielenie 5 lat gwarancji.

Gwarancja zapewniona jest na urządzenia marki Cooper&Hunter zakupione u autoryzowanego dystrybutora na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Baza wiedzy