Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Klimakonwektory
Produkty

Klimakonwektory

Klimakonwektory (Fan Coils) są to urządzenia służące do utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach oraz do wentylacji. Wykorzystywane są w systemach klimatyzacyjnych działających w oparciu o tzw. wodę lodową. Oznacza to, że czynnikiem chłodzącym/grzewczym układu jest woda, a nie jak w klimatyzatorach – czynnik chłodniczy (freon). Urządzenie działa na zasadzie wymiany ciepła z otoczeniem, doprowadza też świeże powietrze do pomieszczenia.

Jednostki wykonane są ze specjalnie ocynkowanej blachy, zapewniając maksymalną ochronę przed korozją. C&H posiada w swojej ofercie następujące rodzaje klimakonwektorów: ścienne, przypodłogowe, kanałowe i kasetonowe. Przystosowane są do systemów dwururowych. Klimakonwektory, ze względu na swoje właściwości są polecane do biur, pomieszczeń użyteczności publicznej, ale równie dobrze mogą być montowane w mieszkaniach ze względu na cichą pracę i estetyczny wygląd doskonale wpisujący się w wystrój nowoczesnego wnętrza.

Wybierz typ
Nawet 5 lat gwarancji!
Nawet 5 lat gwarancji

W urządzeniach marki Cooper&Hunter zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne sprawiające, że urządzenia są przyjazne środowisku, komfortowe, a przede wszystkim solidnie wykonane. Wysoka niezawodność urządzeń pozwala na udzielenie 5 lat gwarancji.

Gwarancja zapewniona jest na urządzenia marki Cooper&Hunter zakupione u autoryzowanego dystrybutora na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Baza wiedzy
Popup image