Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

PRZYPOMINAMY O APLIKACJI ERKUL

03.06.2024
PRZYPOMINAMY O APLIKACJI ERKUL

Naszych INSTALATORÓW oraz Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) zapraszamy do świata aplikacji ERKUL, która jest rewolucją w dbałości o komfort i efektywność systemów grzewczych, które obsługujesz. Razem zmieniamy sposób, w jaki dbamy o nasze otoczenie i komfort termiczny naszych klientów!

 

APLIKACJA ERKUL to jedyna taka aplikacja w Polsce, najbardziej rozbudowana pod względem funkcji oraz 3 poziomów dostępu, zaczynając od Dystrybutora, Instalatora oraz APS. Każdy z nich ma przypisane role adekwatne do obsługi jego urządzenia (pompa ciepła / klimatyzacja Cooper&Hunter).

 

Nasza APLIKACJA została stworzona jako narzędzie dla INSTALATORÓW Cooper&Hunter. Obsługa APLIKACJI jest bardzo prosta, wystarczy założyć swoje konto, poczekać na weryfikację oraz akceptację konta i gotowe !

Po montażu urządzenia i jego rejestracji w APLIKACJI ERKUL, klient końcowy otrzyma od instalatora specjalny link, poprzez który będzie mógł zobaczyć historię montażu i rejestracji swojego urządzenia. Śmiało możemy stwierdzić, iż dzięki naszej aplikacji nastała nowa era zarządzania pompami ciepła Cooper&Hunter.

 

Aplikacja ERKUL oraz dedykowane rozwiązania producenckie ułatwiają proces rejestracji urządzenia niezbędny do otrzymania 5-letniej gwarancji, ponadto zapewniają łatwą i wygodną kontrolę nad pompami ciepła dla fabrycznego serwisu, który dba o poprawność ich działania w każdych warunkach oraz znacznie przyśpiesza proces naprawczy.

Aplikacja Erkul wspiera także proces zgłaszania / rozpatrywania reklamacji. Każde urządzenie (pompa ciepła) powinno zostać zarejestrowana w aplikacji. Szczegółowe warunki zachowania gwarancji są dostępne tu: https://cooperhunter.pl/.../sprawdz-warunki-zachowania-5...

 

Co znajdziesz w aplikacji ERKUL?

  • Historię instalacji: Teraz masz dostęp do pełnej historii każdej instalacji. Z łatwością sprawdzisz, kiedy i jakie prace zostały wykonane.
  • Kontakt do klientów: Nie musisz już się martwić o utratę kontaktu do waszych klientów. Wszystkie informacje są dostępne w jednym miejscu.
  • Historię reklamacji: Jeśli kiedykolwiek pojawią się jakiekolwiek problemy, śledzenie reklamacji jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Przeglądy: Planuj i zapisuj przeglądy w najwygodniejszy dla waszego harmonogramu sposób. Niech ERKUL przypomina Wam o ważnych terminach.
  • Zadanie kontrolowania instalacji pomp ciepła naszych klientów nigdy nie było łatwiejsze

 

Aplikację ERKUL możesz pobrać bezpłatnie:

🟦 App Store / https://apps.apple.com/pl/app/erkul/id1636719809

🟦 Google Play / https://play.google.com/store/apps/details...

Baza wiedzy
Popup image