Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA TARGACH HVAC / 27-29.02.2024

16.02.2024
SPOTKAJ SIĘ Z NAMI NA TARGACH HVAC / 27-29.02.2024

Drodzy miłośnicy i sympatycy marki Cooper&Hunter, chcemy Wam przypomnieć, że ERKUL sp. z o.o. wyłączny IMPORTER marki Cooper&Hunter w Polsce, lider w dziedzinie rozwiązań HVAC (Ogrzewanie / Klimatyzacja), kolejny raz weźmie udział w prestiżowych targach branżowych WARSAW HVAC EXPO, które odbędą się w dniach 27-29 lutego 2024 roku.

 

Mamy dla Was NIESPODZIANKI 

Podczas TARGÓW będą do wygrania 3 oczyszczacze powietrza ANDES marki Cooper&Hunter, każdego dnia do wygrania będzie jeden oczyszczacz.

Mamy też BONUS w postaci dodatkowego rabatu na Wasze zamówienia złożone po targach, szczegóły poznasz na stoisku u naszych handlowców.

Sam widzisz, że nie może Cię zabraknąć 

 

Targi HVAC to doskonała okazja dla specjalistów z branży, inżynierów, projektantów i przedstawicieli firm zajmujących się systemami grzewczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i najnowszymi innowacjami.

Jesteśmy pewni, że kolejna edycja targów okaże się wyjątkowym wydarzeniem, które pozwoli na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz pozyskanie nowej wiedzy w dziedzinie HVAC.

 

Nie przegap okazji, dołącz do nas w dn. 27-29 lutego 2024

Cooper&Hunter serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym inspirującym wydarzeniu branżowym.

Już dziś zapraszamy i do zobaczenia na targach 

Nasze stoisko znajdziesz na hali F4.02

www.cooperhunter.pl

Baza wiedzy